fbpx

Dla biznesu

Szkolenia, konferencje

Historyczna lokalizacja zamku stwarza niezwykle zachęcające warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Elegancka sala główna mieści ok. 80 osób w ustawieniu teatralnym, która swoim kameralnym charakterem sprzyja owocnym rozmowom. Państwa spotkanie, jeśli jest przewidziane na ponad stu uczestników, może być z organizowane w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Pomorskich, umiejscowionej nad restauracją. Organizatorom konferencji zapewniamy niezbędne wyposażenie sali, w skład którego wchodzi nagłośnienie, bezprzewodowy dostęp do internetu, rzutnik multimedialny oraz ekran. Dla uczestników konferencji organizujemy przerwy kawowe i lunch. Na Państwa życzenie po części szkoleniowej jesteśmy gotowi zorganizować przyjęcie lub bankiet.

Kolacja biznesowa

Nasza restauracja jest również odpowiednim miejscem na podjęcie Państwa kontrahentów wykwintną kolacją biznesową. Na Państwa życzenie możemy wcześniej przygotować w formie ozdobnej skrócone menu z potrawami przez Państwa wybranymi. W menu może znajdować się logo (lub dowolny tekst) Państwa firmy.

Uroczyste podpisania umów gospodarczych

W siedzibie restauracji odbywają się także uroczyste spotkania, podczas których podpisuje się umowy gospodarcze. Ten ważny moment można podkreślić wznosząc toast kieliszkiem szampana a także uświetnić  fortepianowym koncertem kameralnym. Państwa ważne spotkanie możemy zakończyć lunchem czy uroczystym obiadem. Służymy również pomocą przy organizacji konferencji prasowych w naszym lokalu.

Bankiety i bale integracyjne

Jedną ze specjalizacji naszej restauracji jest organizacja bankietów i balów. Bogate menu, atrakcje towarzyszące, oprawa i prowadzenie muzyczne, dekoracja stołów i wnętrza a także profesjonalna obsługa pracowników restauracji decydują o zadowoleniu naszych Gości.

Organizujemy wiele imprez dla firm w związku z corocznym:

  • karnawałem (styczeń, luty, kwiecień)
  • „Ostatkami” (luty)
  • Dniem Kobiet (marzec)
  • Zakończeniem roku szkolnego (czerwiec)
  • Dniem Edukacji Narodowej (październik)
  • „Andrzejkami” (listopad)
  • Wigilią Świąt Bożego Narodzenia (grudzień).

Naszą domeną są także:

  • imprezy integracyjne pracowników
  • imprezy integracyjne dla kontrahentów
  • imprezy jubileuszowe firm i instytucji
Festyn i piknik pracowniczy

Zajmujemy się również organizacją i obsługą pikników i festynów. Czas spędzony na festynie mile wypełnią także liczne atrakcje towarzyszące. Najbardziej aktywnym uczestnikom zostaną wręczone zaproszenia na romantyczną kolacje przy świecach ufundowane przez naszą restaurację. Nie zapomnimy również o najmłodszych, których zaprosimy razem z rodzicami na płonący deser lodowy Anny de Croy. 

Czymże byłaby uczta dla ciała bez kulinarnej uczty dla ducha? O tym pamiętamy w sposób szczególny. Dla wszystkich spragnionych, po wyczerpujących konkursach, nasi kucharze zaserwują dania, dostosowane charakterem do Państwa imprezy. Na zakończenie festynu, gdy zapadnie już zmrok, będziemy świadkami pokazu sztucznych ogni, zorganizowanego specjalnie dla Państwa pracowników.

Koszyk
Scroll to Top