dzien matki

Dzień Matki – specjalny prezent

Teatr jest miejscem pełnym niespodzianek… Wspólnie z Nowym Teatrem im. Witkacego oraz Parkiem Wodnym Trzy Fale przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Z okazji Dnia Matki mamy dla Was specjalne prezenty! Obejrzyj spektakl „Kora. Falowanie i spadanie” i wygraj jeden z dwóch Voucherów: Kto wie? Może kiedy przyjdziesz na spektakl, to właśnie na Twoim siedzeniu czekać będzie złota koperta z …

Dzień Matki – specjalny prezent Czytaj Więcej »

rabat dla gości

Rabat dla Gości Nowego Teatru!

Wybierz się na dowolny spektakl do Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku i otrzymaj -10% w restauracji Anna de Croy. ’ Jedyne co musisz zrobić to zatrzymać bilet aby okazać go w restauracji!  Zachęcamy do nabywania biletów online https://nowyteatr.pl/repertuar *Promocja jest ważna 3 miesiące od daty zakupy biletu.*Promocje nie łączą się.*Promocja nie dotyczy imprez okolicznościowych.

zestaw lunchowy słupsk

Promocyjny zestaw lunchowy za 29 zł!

Lunch w Słupsku? Zapraszamy do Restauracji Anna de Croy! Zapraszamy serdecznie na rewelacyjne zestawy lunchowe w naszej restauracji. W cenie jedynie 29 zł zawarty jest zestaw lunchowy składający się z zupy oraz drugiego dania. Promocja obowiązuje od wtorku do piątku w godzinach 13.00-17.00. Zapraszamy! W godzinach lunchowych można również skorzystać z naszego stałego menu.

Koszyk
Scroll to Top